Zespół

Usługi Stomatologiczne dla Zdrowego Uśmiechu

W Anadent troszczymy się o zdrowie i atrakcyjność twojego uśmiechu, oferując kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie.

W Centrum Stomatologicznym Anadent oferujemy kompleksową gamę usług stomatologicznych, z myślą o zdrowiu i pięknie twojego uśmiechu. Nasz zespół doświadczonych specjalistów oraz nowoczesny sprzęt pozwalają nam zapewnić najwyższą jakość opieki stomatologicznej.

Lek. spec. Anna Wojtyła

Specjalizacja: Chirurgia stomatologiczna 

Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe. W trakcie swojej kariery zdobyła liczne dyplomy i certyfikaty. Kwalifikacje pani doktor docenione zostały w kraju i za granicą – w ramach współpracy z kolegami m.in. z Londynu i Toronto, wykonuje kompleksowe leczenie chirurgiczne. Stale poszukuje nowych rozwiązań, aby jak najlepiej pomagać swoim Pacjentom. Aktualnie ofertę centrum wzbogaciła o usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Lek. spec. Karol Wojtyła

Specjalizacja: periodontolog, implantolog

Specjalista z dziedziny periodontologii. Ukończył Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. W naszej klinice zajmuję się przede wszystkim wysokospecjalistyczną chirurgią, implantologią i periodontologią. Dodatkowo wykonuje leczenie protetyczne i endodotyczne w powiększeniu. Przyjmuje pacjentów z całej Polski jak również pacjentów obcojęzycznych. Współpracuję z wybitnymi specjalistami z uznanych warszawskich klinik. W swojej codziennej pracy stawia na świetny kontakt z pacjentem i zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły w procesie leczenia. Swój zawód wykonuje z wielką pasją i zawsze obecnym uśmiechem na twarzy. Bardzo lubi przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie młodszym adeptom stomatologii dlatego często gości ich w swoim gabinecie podczas zabiegów.
Prywatnie uwielbia podróże, a w wolnym czasie eksperymentuje w kuchni. Od dziecka kibicuje koszykarskiemu Śląsku Wrocław i jest pasjonatem tego sportu.

Lek. spec. Anna Skałecka-Sądel

Medycyna estetyczna 

O mnie:

Od 2009 roku specjalizuję się w medycynie estetycznej, pomagając pacjentom utrzymać zdrowy i młody wygląd. Priorytetem dla mnie jest zapewnienie pacjentom samoakceptacji poprzez zabiegi, które podkreślają ich naturalne piękno. Dostosowuję leczenie do indywidualnych oczekiwań, opierając się na koncepcji przywracania proporcji i symetrii twarzy. Stosuję bezpieczne preparaty medyczne z certyfikatami zgodności z normami Unii Europejskiej. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii dla Lekarzy w 2012 roku i stale doskonalę swoje umiejętności poprzez udział w kursach i kongresach z zakresu medycyny estetycznej. Jako szkoleniowiec dla firm BeautyMed i StyleAge przekazywałam swoją wiedzę na warsztatach dotyczących mezoterapii i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Lek. dent. Jarosław Pankiewicz

O mnie:
Jest absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.
W swojej codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną oraz  endodoncją (do której lubi wykorzystać mikroskop). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje z zakresu różnych dziedzin stomatologicznych, żeby zapewnić pacjentowi profesjonalną opiekę i metody leczenia zgodne z aktualną wiedzą medyczną.
Zależy jemu na tym, aby podczas wizyty w gabinecie panowała przyjemna atmosfera, Pacjent czuł się komfortowo i finalnie był zadowolony z efektu leczenia.

Lek. dent. Vladyslav Obuhovskij

O mnie:
Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Użhorodzie w 2015. Zawodowo interesuje się endodoncją mikroskopową oraz stomatologią zachowawczą  i to w tych dziedzinach podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w ogólnopolskich kursach i szkoleniach. Ma 8 lat doświadczenia - 5 lat w Ukrainie i 3 lata po nostryfikacje dyplomu w Polsce. Jako hobby uczy się języka angielskiego. Jego ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu to podróże dalekie i bliskie 

Lek. dent. Miriam Wawrzyczek

O mnie:
Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem zachowawczym osób dorosłych i dzieci. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie zdrowie moich pacjentów oraz ich komfort. Czas wolny wypełniają mi podróże, gry planszowe oraz czas spędzany z rodziną. 

Julia Voina

Asystentka stomatologiczna

Aneta Mielczarek

Higienistka stomatologiczna

Wiktoria Czepiel

Asystentka stomatologiczna

pl_PLPolish