Pogotowie

Pogotowie Stomatologiczne (Ostry Dyżur)

Zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją pod numerem telefonu 530 991 545 lub mailowo gabinet@anadentwojtyla.pl celem zarezerwowania wizyty. W przypadku rejestracji mailowej, prosimy o krótkie opisanie Państwa problemu.

Natychmiastowa opieka

Oferujemy pomoc w każdą sobotę od godziny 9:00. Rezerwacji terminu można dokonywać od poprzedzającego piątku w godzinach pracy gabinetu (8:00 – 20:00), mailowo bez ograniczeń czasowych. W przypadku rezerwacji poprzez wiadomość e-mail, nasza asystentka będzie się z Państwem kontaktować w sobotę celem ustalenia godziny wizyty. 

Lek. dent. Jarosław Pankiewicz

Lekarzem dyżurującym jest lek. dent. Jarosław Pankiewicz, pasjonat stomatologii.

W swojej codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, chirurgią stomatologiczną oraz endodoncją (do której często wykorzystuje mikroskop).

Bezpieczeństwo pacjenta

W zakresie pierwszej pomocy stomatologicznej oferujemy wizyty konsultacyjne, jak i interwencyjne, do których zaliczamy przede wszystkim:

Szybkie otwarcie lub ekstrakcję bolącego zęba 

Rozpoczęcie leczenia kanałowego

Wykonanie podstawowych zabiegów w przypadku stanów zapalnych dziąseł i przyzębia i wiele innych. 

Każda wizyta jest poprzedzona niezbędną diagnostyką w postaci wykonania zdjęć RVG lub tomografii komputerowej (co ważne, wszystkie usługi diagnostyczne wykonywane są na miejscu w naszym gabinecie). 

pl_PLPolish